BeFitTV

Buďte s námi FIT ...

O nás Náš tým

Náš tým

André Reinders

Zakladatel projektu Be Fit TV

André Reinders se narodil 14. března 1981 v Praze a už od mládí aktivně sportoval. Jako mladý hrál fotbal (což většinou tají :D), aby v osmi letech začal se sportem, který ho zaujal mnohem víc, se shotokan karate. U toho vydržel až do patnácti let a během té doby získal 1. dan (černý pás) a několikrát vyhrál v juniorských kategoriích titul mistra ČR. V osmnácti letech začal s thajským boxem, ve kterém v roce 2003 získal 1. Místo na amatérském mistrovství světa asociace WPKA. Po několika profesionálních zápasech a ukončení studia začal s tréninkem MMA (smíšená bojová umění), brazilského jiu jitsu a zápasu (řecko-římský a volný styl). V té době v Čechách neexistovaly amatérské zápasy v MMA a tak André začal zápasit rovnou v profesionálních zápasech, většinou na zahraničních galavečerech a většinou úspěšně. V roce 2007 vyhrál velmi dobře obsazený turnaj nazvaný „Best of Europe“ organizace WFCA. V roce 2010 vyhrál pyramidový turnaj o nejlepšího českého bojovníka MMA a hned v následném roce získal pás profesionálního mistra Evropy asociace WFCA. Již v té době aktivně připravoval vlastní bojovníky. Je držitele licence II. Třídy trenéra MMA a instruktora sebeobrany. Je také certifikovaným trenérem II. Třídy kondičního posilování (FTVS) a je držitelem licence trenéra cvičení s kettlebellem. V současné době studuje ve dvouletém programu na FTVS – Univerzity Karlovy trenéra I. Třídy, což je nejvyšší trenérské vzdělání u nás. Natočil již dvě sérii kondičních videotréninků. Mimo to během své zápasnické kariéry vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně a získal tak titul bakaláře sociologie a magistra politologie. Je víceprezidentem České asociace smíšených bojových umění (MMAA) a úzce spolupracuje s katedrou úpolových sportů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kdy se podílel například na vytvoření multimediální encyklopedie bojových sportů.

Hana Mašlíková

Zakladatelka projektu Be Fit TV

Hana Mašlíková se narodila 18. května 1982 o od svých 19-ti let se živila jako modelka. Od mládí měla kladný vztah ke sportovním aktivitám všeho druhu a i díky tomu v roce 2006, ve finále Miss České republiky, získala titul Miss Silueta. Touha po adrenalinových zážitcích a sportovní všestrannost ji zajistila účast v soutěži Survivor (Trosečník) na TV Prima, kde po měsíčním zápolení na pustém ostrově s dalšími šestnácti soutěžícími, skončila na třetím místě. Hanka se díky svým všestranným aktivitám dostala do povědomí veřejnosti a začala být vyhledávanou modelkou a následně i moderátorkou. Pracovala pro přední české návrháře, stala se tváří mnoha značek a produktů a nafotila řadu titulek prestižních magazínů a módních časopisů. Nyní Hanka patří mezi tváře TV Nova, kde ve Snídani s Novou moderuje internetové zpravodajství a rok moderovala bulvární pořad Prásk. Sport byl již od dětství pro Hanku velmi důležitou součástí života a aktivně se mu věnuje dodnes, možná dokonce s mnohem větším zapálením než kdy dříve. V dnešní době se věnuje především kondičním tréninkům, fitness, beachvolejbalu, jízdě na koni a thajskému boxu. Mimo to je organizátorkou již čtyřech ročníků charitativní akce CELEBRITY BEACH CUP. V letošním roce absolvovala obtížný překážkový běh Predator Race, kde zdolala šestikilometrovou trať obtížným terénem a překonala dvacetčtyři obtížných překážek.

Martin Snášel

Již ve 12 letech začal provozovat bojové sporty- Začínal s karate, později musado a následně přešel na thajský box, který aktivně prováděl zhruba 8let. Z bojových sportů se logicky dostal k silovému tréninku a kulturistice, ve které působil i závodně od juniorských let do roku 2005, kdy se umístil na mistrovství republiky mužů na třetím místě.

Martin Snášel se v roce 1997 stal certifikovaným trenérem fitness a již v těchto letech pomáhal lidem v jejich problémech a cílech. Za roky prošel desítkami kurzů a i mezinárodních certifikací. Jako jeden z prvních se stal FMS certifikovaným pohybovým specialistou. Pracoval jako majitel fitness centra, jako šéftrenér, dnes působí především jako lektor, poradce, autor článků a silový, nápravný a rehabilitační trenér.

V roce 2011 založil společnost CORE TRAINING, která se specializuje na silový a kondiční trénink s důrazem na nápravný, funkční a (p)rehabilitační přístup. V roce 2012 založil FUNCTIONAL MOVEMENT SYSTEMS CZ, kterou propaguje a zahrnuje tuto tréninkovou filosofii a organizaci v Čechách a na Slovensku.

Do projektu Be Fit TV se zapojil jako tréninkový poradce

Ondřej PETR

osobnostní kouč a konzultant

Ondřej se věnuje individuálnímu, skupinovému i týmovému koučinku. Pořádá sebezkušenostní rozvojové semináře a programy, vede Mužské kruhy. 

Nejčastěji řeší témata spojená s životními změnami, sladěním osobního a pracovního života, motivaci, důležitá rozhodnutí, vztahy, ale i krize; u amatérských a profesionálních sportovců především disciplínu, ztrátu výkonnosti, vyrovnání se se zraněním, tlak médií a fanoušků.

Je propagátorem a zastáncem Kalokaghtaie – antického přesvědčení, že krásné a dobré, krása a ctnost patří k sobě a mají mnoho společného. Proto se aktivně věnuje sportům, které komplexně rozvíjí a formují fyzickou i psychickou zdatnost. 

Do projektu Be Fit TV se zapojil jako kouč a motivátor.

Vzdělání:

 • Externí profesionální kouč, akreditováno ICF (Intenational Coach Federation) a MŠMT ČR
 • Týmový koučink v praxi I
 • Týmový koučink v praxi II
 • Týmový koučink v praxi aneb Jak NASA buduje týmy 
 • Jak rozjet koučovací kulturu ve firmách
 • Rodinný a párový koučink
 • Budování koučovací praxe I
 • Budování koučovací praxe II
 • Koučování na hraně
 • Rozhodčí MMA třídy „C“
 • Trenér MMA III. Třídy

 

Upozornění

Tréninky jsou určené pro zdravé osoby bez zdravotních omezení. Doporučujeme Váš zdravotní stav a vhodnost tréninků konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem. Pro dosažení dobrých výsledků a bezpečného provedení cviků je důležitá správná technika. Nesprávné provedení cviků může vést k poškození zdraví. Pokud si z videa nejste nějakým cvikem jisti, zkonzultujte jeho provedení s profesionálním trenérem. Všechna videa, fotky a texty na stránkách Be Fit TV jsou majetkem společnosti Reinfit s.r.o.