BeFitTV

Buďte s námi FIT ...

O nás

O nás

André Reinders se narodil 14. března 1981 v Praze a už od mládí aktivně sportoval. Jako mladý hrál fotbal (což většinou tají :D), aby v osmi letech začal se sportem, který ho zaujal mnohem víc, se shotokan karate. U toho vydržel až do patnácti let a během té doby získal 1. dan (černý pás) a několikrát vyhrál v juniorských kategoriích titul mistra ČR. V osmnácti letech začal s thajským boxem, ve kterém v roce 2003 získal 1. Místo na amatérském mistrovství světa asociace WPKA. Po několika profesionálních zápasech a ukončení studia začal s tréninkem MMA (smíšená bojová umění), brazilského jiu jitsu a zápasu (řecko-římský a volný styl). V té době v Čechách neexistovaly amatérské zápasy v MMA a tak André začal zápasit rovnou v profesionálních zápasech, většinou na zahraničních galavečerech a většinou úspěšně. V roce 2007 vyhrál velmi dobře obsazený turnaj nazvaný „Best of Europe“ organizace WFCA. V roce 2010 vyhrál pyramidový turnaj o nejlepšího českého bojovníka MMA a hned v následném roce získal pás profesionálního mistra Evropy asociace WFCA. Již v té době aktivně připravoval vlastní bojovníky. Je držitele licence II. Třídy trenéra MMA a instruktora sebeobrany. Je také certifikovaným trenérem II. Třídy kondičního posilování (FTVS) a je držitelem licence trenéra cvičení s kettlebellem. V současné době studuje ve dvouletém programu na FTVS – Univerzity Karlovy trenéra I. Třídy, což je nejvyšší trenérské vzdělání u nás. Natočil již dvě série kondičních videotréninků. Mimo to během své zápasnické kariéry vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně a získal tak titul bakaláře sociologie a magistra politologie. Je víceprezidentem České asociace smíšených bojových umění (MMAA) a úzce spolupracuje s katedrou úpolových sportů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kdy se podílel například na vytvoření multimediální encyklopedie bojových sportů a je spoluautorem připravované knihy o kondičním posilování pro bojové sporty nakladatelství Grada.

Hana Mašlíková se narodila 18. května 1982 o od svých 19-ti let se živila jako modelka. Od mládí měla kladný vztah ke sportovním aktivitám všeho druhu a i díky tomu v roce 2006, ve finále Miss České republiky, získala titul Miss Silueta. Touha po adrenalinových zážitcích a sportovní všestrannost ji zajistila účast v soutěži Survivor (Trosečník) na TV Prima, kde po měsíčním zápolení na pustém ostrově s dalšími šestnácti soutěžícími, skončila na třetím místě. Hanka se díky svým všestranným aktivitám dostala do povědomí veřejnosti a začala být vyhledávanou modelkou a následně i moderátorkou. Pracovala pro přední české návrháře, stala se tváří mnoha značek a produktů a nafotila řadu titulek prestižních magazínů a módních časopisů. Nyní Hanka patří mezi tváře TV Nova, kde ve Snídani s Novou moderuje internetové zpravodajství a rok moderovala bulvární pořad Prásk. Sport byl již od dětství pro Hanku velmi důležitou součástí života a aktivně se mu věnuje dodnes, možná dokonce s mnohem větším zapálením než kdy dříve. V dnešní době se věnuje především kondičním tréninkům, fitness, beachvolejbalu, jízdě na koni a thajskému boxu. Mimo to je organizátorkou již čtyřech ročníků charitativní akce CELEBRITY BEACH CUP. V letošním roce absolvovala obtížný překážkový běh Predator Race, kde zdolala šestikilometrovou trať obtížným terénem a překonala dvacetčtyři obtížných překážek.

Upozornění

Tréninky jsou určené pro zdravé osoby bez zdravotních omezení. Doporučujeme Váš zdravotní stav a vhodnost tréninků konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem. Pro dosažení dobrých výsledků a bezpečného provedení cviků je důležitá správná technika. Nesprávné provedení cviků může vést k poškození zdraví. Pokud si z videa nejste nějakým cvikem jisti, zkonzultujte jeho provedení s profesionálním trenérem. Všechna videa, fotky a texty na stránkách Be Fit TV jsou majetkem společnosti Reinfit s.r.o.