BeFitTV

Buďte s námi FIT ...

O nás O projektu

O projektu

O projektu

Hlavním cílem projektu Be Fit TV je přiblížení zdravého životního stylu a fitness i lidem, kteří z různých důvodů nejsou schopni pravidelně navštěvovat sportovní aktivity mimo svůj domov a umožnit jim cvičit i v domácích podmínkách. Doufáme však, že na našem webu najdou zajímavé rady a inspiraci i lidé, kteří již pravidelně sportují. Snažíme se nabídnout rady týkající se cvičení, tréninkových programů, tipy týkající se racionální stravy a celkově se zaměřit na podporu zdravého a zábavného životního stylu.

Jsme zastánci tréninkových principů funkčního tréninku, které využívají jen minimum tréninkových pomůcek, a formují tělo jako celek v jeho přirozených pohybech. Kdy krása a zdravě vypadající tělo je ve své podstatě jen vedlejším produktem zdravého těla, které funguje jako celek a je schopné plnohodnotného života. Cílem našich tréninků je rozvíjet základní pohybové vzorce lidského těla tak, aby tréninky nebyly pouze o spalování kalorií a snaze „dobře vypadat“, ale aby byly zábavné a rozvíjely tělo tak, aby lépe fungovalo nejen při různých sportovních aktivitách, ale i v běžném životě.

Zdraví životní styl není jen o sportování, ale i racionální stravě. Ani jeden z nás nejsme zastánci tvrdých diet, kdy tělo fyzicky i psychicky trpí a často ani nevedou k vysněnému cíli. Oba se rádi a dobře najíme a chceme tak spíše poskytovat tipy a rady, které se týkají zdravého stravování a které vám ukáží, že zdravý životní styl není o krátkodobých drastických dietách, ale o umírněném promyšleném stravování. Protože jen to vám zajistí dlouhodobé výsledky ve formě zdravého a dobře vypadajícího těla.

Musíme také napsat, že veškeré rady a tipy uvedené na tomto webu byste měli konzultovat se svým lékařem, protože jen ten zná Váš aktuální zdravotní stav a omezení a dokáže vám říct, zda jsou uvedené cvičení a tipy vhodné i pro Vás. Co se týče konkrétních cviků a tréninků, opět byste je měli konzultovat a provádět pod dohledem proškoleného trenéra, protože jen ten vás dokáže korigovat tak, abyste veškeré cviky prováděli správně. Pokud tak neučiníte, nemůžeme vám zaručit, že zrovna u Vás nedojde k nějakému zranění, či poškození zdraví a případná rizika tak berete na sebe.

Doufáme, že Vám náš web poskytne dostatek tréninkových tipů a rad a že i díky nám dosáhnete svých vysněných cílů, nebo Vás aspoň inspirují a obohatí již existující tréninkové programy.

 

André Reinders a Hanka Mašlíková

Upozornění

Tréninky jsou určené pro zdravé osoby bez zdravotních omezení. Doporučujeme Váš zdravotní stav a vhodnost tréninků konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem. Pro dosažení dobrých výsledků a bezpečného provedení cviků je důležitá správná technika. Nesprávné provedení cviků může vést k poškození zdraví. Pokud si z videa nejste nějakým cvikem jisti, zkonzultujte jeho provedení s profesionálním trenérem. Všechna videa, fotky a texty na stránkách Be Fit TV jsou majetkem společnosti Reinfit s.r.o.